![](https://roots-amke.com/wp-content/uploads/2023/03/ΣΕΜΙΝΑΡΙΟd-1024x576.jpg)
Την Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 διεξήχθη το 8ωρο σεμινάριο υποκριτικής με τον Ευδόκιμο Τσολακίδη στο Δημοτικό Ωδείο Δράμας. Οι συμμετέχοντες ( από: Δράμα, Κατερίνη, Θεσσαλονίκη, Καβάλα, Σέρρες, Βουδαπέστη) είχαν την ευκαιρία να διδαχθούν την τεχνική του Σκηνοθέτη-Ηθοποιού Ευδόκιμου Τσολακίδη και να στήσουν μια πρωτότυπη παράσταση μέσα σε 7 ώρες.
![](https://roots-amke.com/wp-content/uploads/2023/03/333134570_758179488888879_839712717022062718_n.jpg)
![](https://roots-amke.com/wp-content/uploads/2023/03/333036433_5821489344615565_9102877462444269544_n-1024x768.jpg)
![](https://roots-amke.com/wp-content/uploads/2023/03/332777169_1620192731772412_1011131847710306327_n.jpg)
Η ενδιαφέρουσα αυτή παράσταση παίχτηκε το απόγευμα της ίδιας ημέρας και ήταν δωρεάν για το κοινό.
![](https://roots-amke.com/wp-content/uploads/2023/03/332712645_182880354459899_1487131247550847930_n-1024x768.jpg)
Όλοι οι συμμετέχοντες στο τέλος έλαβαν βεβαίωση παρακολούθησης.
Διοργάνωση Roots .